Agnieszka Wasilewska

Prezes Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu.

Przed pracą w Fundacji była ekspertem w Biurze Public Relations i Marketingu w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.
Przez kilkanaście lat związana z firmami z branży wydawniczej i mediowej oraz Polską Agencją Prasową.

Przez wiele lat współtworzyła poradniki dla rodziców małych dzieci, promując odpowiedzialne rodzicielstwo. Producent sesji fotograficznych z udziałem dzieci, szczególnie niemowląt. Sesji będących niejako instruktażem dla młodych rodziców.

W kręgu zainteresowań mieszczą się fotografia i reklama - z uwagi na profil zawodowy oraz historia i polityka. Pasją jest lotnictwo - posiada licencję pilota turystycznego na samoloty jednosilnikowe oraz archeologia, którą studiowała na Uniwersytecie Warszawskim.

RADA FUNDACJI

Edyta Żyła